Please download Flash player here.

Verloting Heracles uit

HERACLES UIT.

Ook bij deze wedstrijd speelt weer het probleem, dat we niet aan de vraag van onze leden kunnen voldoen.

We hebben slechts voor 6% van onze leden kaarten beschikbaar. Zoals bekend bij de meeste leden houden we een aantal kaarten vast voor onze vrijwilligers en de vaste bezoekers van uitwedstrijden en europese uitwedstrijden. Om jullie het lange wachten en er dan achter te komen, dat het voor niks was te onthouden, gaan wij de losse verkoop van de beschikbare kaarten doen volgens een lotingssysteem.
Onze excuses dat de verkoop zo moet gaan, maar in onze ogen is dit het meest eerlijker en heeft iedereen hierdoor een gelijke kans!!
Helaas kunnen we de noodzaak van onze aantallen niet meer altijd onderbouwen, omdat we met regelmaat kaarten retour geven, dus nogmaals bij een Vak-P verkoop, maak dan ook gebruik van ons! Ook al kunnen we er weinig aan doen, vinden we het toch vervelend telkens op deze manier een verkoop te moeten houden. Zodra Sinterklaas dit weekend in het land is, zullen we met hem in overleg gaan om te kijken of we voor onze vereniging nog een traktatie in de decembermaand mogen ontvangen.

Wij hebben voor de loting het volgende emailadres beschikbaar:

CALIMERO@VAKP.NL

Er worden Maximaal 2 kaarten per e-mailadres verloot.

Zorg dat er in je email de volgende gegevens staan:

  • · · Naam: *
  • · · (S)CC nummer: *
  • · · Vak-P ledenpas nummer: *
  • · · Mobiel Telefoonnummer:

*deze gegevens zijn verplicht per lid!  Zonder deze gegevens maak je geen kans op kaarten!

Er kan gemaild worden tot Maandag 14 November 2011. Tijd: 20:00

De winnaars zullen per email bericht worden over de afhaling van de kaarten.