Please download Flash player here.

UPDATE: Nacht van vijftig

UPDATE: Nu met de bewegende beelden en geluiden!

In de nacht van 13 april, 50 jaar geleden ontstond onze club FC Twente´65.

Oorspronkelijk stond er een feestelijke receptie gepland, al in iets wat gereserveerde stijl als normaal bij zo´n jubileum past.

Logisch want hosanna is het momenteel allemaal niet. Na de gebeurtenissen van afgelopen week, werd dan ook deze receptie afgeblazen. 

 

Supporters vieren een jubileum altijd op hun eigen manier. Op initiatief van de Ultras was er daarom een eigen idee ontstaan. Want ellende of niet, een 50 jarige verjaardag van onze club, laten we niet geruisloos voorbij gaan. Op de avond zelf zijn we andere supporters verenigingen gaan benaderen. Mooi spontaan kwam de steun vanuit diverse hoeken van de regio op gang. De kroegstraten en steegjes waren voorgaande dagen goed in kaart gebracht. Zo´n 120 man op de been en goede lading vreugdevuur op zak, zette de binnenstad van Enschede in een rode gloed!
Ook voor het resultaat zeggen wij, gefeliciteerd!!!

UPDATE

Nadat we eindelijk al het beeldmateriaal hebben verzameld, hierbij de beelden